Norvegų Kalbos Kursai Vilniuje


Mokymo centre „Gimnazita“ Jūs galite pradėti mokytis norvegų kalbos nuo abėcėlės ar pagilinti  jau turimas užsienio kalbos žinias, įgyti darbui reikalingų kalbos įgūdžių. Jei nežinote savo norvegų kalbos žinių lygio, čia dirbantys užsienio kalbos specialistai jį patikslins.
 
Mokymo centre „Gimnazita“ užsienio kalbos kursus galima lankyti grupėse arba individualiai. Taip pat galite rinktis mokymo programą (bendrą, verslo, specializuotą).  Mokymų metu ugdomi visi kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas, kalbėjimas ir rašymas.
 
Baigę mokymus bei išlaikę norvegų kalbos egzaminą, Jūs gausite įgytų norvegų kalbos žinių lygį patvirtinantį pažymėjimą.spustelėkite čia
GVivese senso duo - pirkti dabar
ekosana.lt
www.ekosana.lt
Sveikatos portalas
http://www.ekosana.lt

 

 

 Mokymu metu naudojama naujausia literatūra, medžiaga pateikiama ne vien iš vadovėlio, plačiau analizuojamos temos, kurių pageidauja grupė ar individualiai besimokantis studentas.


 

Nuolaidos intensyviems vasaros užsienio kalbų kursams iki - 40%


Naujos norvegų kalbos kursų grupės renkamos nuo 2012 m. gegužės 28 d., liepos 2 d., rugpjūčio 6 d.

Kursų kaina mokantis grupėse tik 349 Lt 40 akad./ val.

Metodinė mokymosi medžiaga papildomai kainuoja 51 Lt

 

 


AKCIJA:
Norvegų kalbos kursų kaina mokantis individualiai du kartus per savaitę I ir III arba II ir IV po 2 akad. val. - 1599,00 Lt/40 akad. val. + 51 Lt už metodinę medžiagą.

 

Užsiregistruoti į kursus galite čia arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Kursų tvarkaraštį ir kainas rasite čia.

Živilė Adomaitienė
Mokymų vadovė