Lenkų Kalbos Kursai VilniujeMokymo centre „Gimnazita“ Jūs galite pradėti mokytis lenkų kalbos nuo abėcėlės ar pagilinti  jau turimas užsienio kalbos žinias, įgyti darbui reikalingų kalbos įgūdžių. Jei nežinote savo lenkų kalbos žinių lygio, čia dirbantys užsienio kalbos specialistai jį patikslins.
 
Mokymo centre „Gimnazita“ užsienio kalbos kursus galima lankyti grupėse arba individualiai. Taip pat galite rinktis mokymo programą (bendrą, verslo, specializuotą).  Mokymų metu ugdomi visi kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas, kalbėjimas ir rašymas.
 
Baigę mokymus bei išlaikę lenkų kalbos egzaminą, Jūs gausite įgytų lenkų kalbos žinių lygį patvirtinantį pažymėjimą.

Mokymu metu naudojama naujausia literatūra, medžiaga pateikiama ne vien iš vadovėlio, plačiau analizuojamos temos, kurių pageidauja grupė ar individualiai besimokantis studentas.

 

 

 

Nuolaidos intensyviems vasaros užsienio kalbų kursams iki - 40%


Naujos lenkų kalbos kursų grupės renkamos nuo 2012 m. gegužės 28 d., liepos 2 d., rugpjūčio 6 d.

Kursų kaina mokantis grupėse tik 299 Lt 40 akad./ val.

Metodinė mokymosi medžiaga papildomai kainuoja 51 Lt

 

AKCIJA:
Lenkų kalbos kursų kaina mokantis individualiai du kartus per savaitę I ir III arba II ir IV po 2 akad. val. - 999,00 Lt/40 akad. val. + 51 Lt už metodinę medžiagą.

 

Užsiregistruoti į kursus galite čia arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Kursų tvarkaraštį ir kainas rasite čia.

Živilė Adomaitienė
Mokymų vadovė