Graikų Kalbos Kursai Vilniuje


Mokymo centre „Gimnazita“ Jūs galite pradėti mokytis graikų kalbos nuo abėcėlės ar pagilinti  jau turimas užsienio kalbos žinias, įgyti darbui reikalingų kalbos įgūdžių. Jei nežinote savo graikų kalbos žinių lygio, čia dirbantys užsienio kalbos specialistai jį patikslins.

Mokymo centre „Gimnazita“ užsienio kalbos kursus galima lankyti grupėse arba individualiai. Taip pat galite rinktis mokymo programą (bendrą, verslo, specializuotą).  Mokymų metu ugdomi visi kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas, kalbėjimas ir rašymas.

Baigę mokymus bei išlaikę graikų kalbos egzaminą, Jūs gausite įgytų graikų kalbos žinių lygį patvirtinantį pažymėjimą.

Mokymu metu naudojama naujausia literatūra, medžiaga pateikiama ne vien iš vadovėlio, plačiau analizuojamos temos, kurių pageidauja grupė ar individualiai besimokantis studentas.


 

Nuolaidos intensyviems vasaros užsienio kalbų kursams iki - 40%


Kviečiame visus, norinčius mokytis graikų kalbos grupėje, registruotis laukiančiųjų sąraše. Susisieksime su Jumis, kai tik surinksime minimalią norinčių mokytis graikų kalbos grupę.

AKCIJA:
Graikų kalbos kursų kaina mokantis individualiai du kartus per savaitę I ir III arba II ir IV po 2 akad. val. - 999,00 Lt/40 akad. val. + 51 Lt už metodinę medžiagą.

 

Užsiregistruoti į kursus galite čia arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais. Kursų tvarkaraštį ir kainas rasite čia.

Živilė Adomaitienė
Mokymų vadovė