Apie mus

Mokymo centras ,,Gimnazita" 

Mokymo centras „Gimnazita“ savo veiklą pradėjo 2006 metais. Per šiuos gyvavimo metus susibūrė darnus kolektyvas, kuris myli savo darbą ir stengiasi, kad klientai sėkmingai pasiektų savo tikslus. „Gimnazita“ siūlo jaukią aplinką, mokymąsi mažose grupėsepaslaugų lankstumą ir įsiklausimą į kliento poreikius. Mokymo centre sudaromos sąlygos produktyviai mokytis, diskutuoti, dalintis patirtimi. Užsiėmimų metu dalyviai taip pat ugdo savo socialinius ir bendravimo įgūdžius, stiprina pasitikėjimą savimi. 

 


KALBŲ KURSAI

 

Daugiametę darbo patirtį turintis mokymo centras „Gimnazita" organizuoja užsienio kalbų kursus suaugusiems, įmonėms, studentams, mokiniams,  iki mokyklinio amžiaus vaikams bei jų seneliams.

 

Šiuo metu ,,Gimnazitoje" galite mokytis šių kalbų:
KOREPETIRORIŲ PASLAUGOS  


Mokymo centras „Gimnazita" taip pat teikia korepetitorių paslaugas mokiniams ir studentams.  Mokymo centre dirba ilgametę pedagoginio darbo patirtį turintys specialistai, kurie:
VERTIMO PASLAUGOS

 

 

Mokymo centras „Gimnazita“ teikia aukštos kokybės vertimo raštu ir žodžiu paslaugas. Verčiame į ir iš daugiau nei 20-ies kalbų.


Mūsų specializacijos sritys: apskaita ir auditas, transportas ir logistika, draudimas, energetika, farmacija / medicina, finansai / bankininkystė, informacinės technologijos, telekomunikacijos, žiniasklaida, teisė, vadyba, prekyba, statyba, švietimas.